Mój Blog

Blog Jana Kolara

Jan Kolar 24.09.2020

Ogromna odpowiedź z chińskich giełd kryptowalut

Polecane: Chip tuning koszt

Zaledwie kilka dni po udanej premierze w Szanghaju Buterin odwiedził rynek europejski. Od tego czasu nastąpił poważny spadek wartości chińskiego juana. Oto mały wybór giełd, na których można kupić BTC lub ETH:

Coinquista

Coinquista to giełda kryptowalut prowadzona przez zespół polskich pasjonatów. Oprócz niskich prowizji i przyjemnych wrażeń z użytkowania platformy, Coinquista położył szczególny nacisk na bezpieczeństwo i funkcjonalność. Pierwsza została osiągnięta dzięki Bitgo, gwarantowi depozytów giełdowych do 100 mln USD. Ponadto Bitgo przechowuje środki użytkowników w chłodniach - offline, tj. mi. z dala od dostępu hakerów. Jedną z unikalnych funkcjonalności oferowanych przez giełdę jest PLX, wymienny na 1: 1 złotego polskiego. Poza zapewnieniem stałego kursu, PLX posiada dodatkową premię. Kiedy sprzedajemy BTC za PLX, nie ma obowiązku podatkowego, jak w przypadku sprzedaży bitcoinów za Fiaty. PLX jest kryptowalutą, a handel krypto-kryptowalutami podlega opodatkowaniu tylko wtedy, gdy aktywa cyfrowe są likwidowane w walutach fiducjarnych.

Giełdy kryptowalut w stolicy

BCX to giełda kryptowalut prowadzona przez zespół polskich specjalistów. Jest nam niezmiernie miło powitać na giełdzie tak utalentowany i doświadczony zespół. Pierwszym jest Nathaniel Wei, który pomógł założyć Bitcan i jest odpowiedzialny za jego uruchomienie. Z dumą ogłaszamy również, że Minerv wspiera uruchomienie Bitcana na BTCC.

Po zakończeniu programu Minerv jest gotowy do pracy. Giełdą zarządza zespół polskich specjalistów z ponad 20-letnim łącznym doświadczeniem w wymianie kryptowalut. Oferują klientom najlepszą możliwą obsługę, zapewniając obsługę klienta na najwyższym poziomie i dokładnie badając produkty, które sprzedajemy. Wymiana jest w pełni ubezpieczona i co roku poddawana ponownej kontroli. Gdyby kiedykolwiek istniała giełda kryptowalut, która mogłaby pochwalić się tak wysokim poziomem bezpieczeństwa, byłby to Bitcan.

Sama wymiana jest nowoczesną giełdą, która wygląda i działa jak zwykły przelew bankowy. Jedyna różnica polega na tym, że na giełdzie można od razu kupować i sprzedawać BTC i ETH. Jako dodatkowy bonus Bitcan zapewnia natychmiastową prowizję przy zakupie BTC lub ETH i nie musisz czekać, aż prowizja wyczyści Twoje konto.

Giełda Bitcoin w Warszawie

Nie wszystkie giełdy w Polsce są sobie równe. Pierwsza to BSN - jest własnością i jest obsługiwana przez zespół polskich specjalistów. BSN jest dobrze znane ze swojego wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Twoje środki są przechowywane w trybie offline, tj. poza dostępem hakerów. Klucze do Twoich środków są przechowywane w chłodni. Nikt poza Tobą nie ma dostępu do Twoich środków ani do klucza prywatnego, który Cię identyfikuje.

Polecane: pozycjonowanie strony warszawa

Polecane: Loty

Tagi: krytpwaluty, bitcoin,