Mój Blog

Blog Jana Kolara

Jan Kolar 21.09.2020

Chodzi o sukces...

Polecane: Słupki odgradzające

Ze wszystkich błędów, jakie człowiek może popełnić, najbardziej oczywistym jest założenie, że inni nie będą działać. Ludzie sukcesu potrafią wyjść poza to, co oczywiste i pracować nad własnym sukcesem.

Często sukces jest uważany za „wszystko w twojej głowie”, tak jakbyś poszedł na plażę i pomyślał: „dam sobie radę”, „będę taki” lub „ten”, a potem siadasz na drabinach, na drapaczach chmur, w powietrzu. . i wszystko idzie źle.

Nie, na plaży nie „godzisz się na porażkę”. „Wchodzisz po drabinie” - to znaczy, że osiągasz sukces „wspinając się po drabinie”. Wchodząc po drabinie stale poprawiasz swoje możliwości, swoje perspektywy, wiedzę, umiejętności, cierpliwość i wiara w sukces.

Wspinając się po drabinie, stale poprawiasz swój pogląd na świat i własne życie. I to jest moim zdaniem najbardziej niedoceniany i niedoceniany aspekt sukcesu.

To, co robisz i co myślisz dzisiaj, kształtuje Twoje życie. Decyzje, które teraz podejmujesz, kształtują Twoje życie. Pomyśl o tym, czego chcesz doświadczyć w przyszłości. Chcesz pracować nad zmianą kompleksowo? Chcesz systematycznie pracować nad zmianami? Chcesz pracować nad zmianą z energią i pasją? Następnie poznaj sekrety ludzi sukcesu.

W GreenMedInfo wierzymy w moc

pomyślne myślenie. Używamy dowodów, aby poprzeć nasze przekonania i fakty, aby je udowodnić. W ten sposób budzimy twórczą moc naszego mózgu.

Analizujemy wyniki, obserwujemy trendy, wnioski, wzorce, rzeczy, które działają i rzeczy, które nie działają. Korzystamy z metod naukowych, aby odkrywać najlepsze praktyki, które działają. Słuchamy, co działa, a co jest stratą czasu, energii i pieniędzy.

Nasze podejście powinno polegać na odkrywaniu najlepszych praktyk, które działają, a następnie wdrażaniu ich i obserwowaniu efektów. Jeśli wykorzystamy istniejące metody, ustalenia lub praktyki, możemy osiągnąć ograniczone rezultaty lub nie osiągnąć ich wcale. Rozważ zastąpienie ich skutecznymi metodami, technikami lub przenieś je na wyższy poziom.

Zastanów się, czy dane podejście zostało już przetestowane, a jeśli tak, to czego dotyczył test.

Przygotuj się na trudne chwile. Nie bój się zmieniać zdania i robić różnych rzeczy. Eksperymentuj, pokonuj własne słabości, blokady. Przyjmij do wiadomości fakt, że jest to proces uczenia się i że nie jesteś doskonały. Powodem jest to, w co wierzyłeś, jak myślałeś, jak się czułeś, jak wyglądałeś, co robiłeś. Wszystko zmieniło się w trakcie procesu.

Sposób, w jaki patrzysz na życie i sposób, w jaki patrzysz na wyniki, decyduje o twoim losie.

Jeśli chcesz mieć wpływ i odnosić sukcesy, jeśli chcesz wpłynąć na bieg swojego życia i podjąć kroki, aby zmienić swój los, zajmij stanowisko. Bądź przygotowany na związane z tym trudności. Bądź gotów poświęcić trochę, aby mieć wpływ i odnieść sukces.

W rzeczywistości triumfem nie jest rozmiar kielicha, ale głębokość otworu.

Zwycięzcy zawsze mają swoje słabości, fizyczne lub psychiczne. Możesz zostać zwycięzcą, nawet jeśli nie masz żadnego. Siła psychiczna i fizyczna to jedne z najsilniejszych aspektów zwycięzcy.

Uważaj na „utratę głowy” - zamiast tego miej oczy i uszy otwarte!

Czy zdajesz sobie sprawę, jak ważne są decyzje, które podejmujesz każdego dnia? Czy wiesz, że jedna mocna decyzja może wpłynąć na resztę Twojego życia? Twój pogląd na świat nie zawsze jest poprawny. Błędnie myślisz, że coś się ułoży, że to zniknie, że nigdy nie wyjdzie z głowy.

Ten błąd jest najczęstszy. Uważamy, że dany gol automatycznie zostanie zwycięzcą. Nie pozwala na optymalność. Nie pozwala na elastyczność. Nie pozwala na cierpliwość. Nie pozwala na wątpliwości.

To najpiękniejsze i najpotężniejsze narzędzie umysłu. Pozwól mu pracować nad sobą.

Czy zdajesz sobie sprawę, jak ważny jest dobry, systematyczny plan? Jak ważny jest sukces? Ile to kosztuje? Ile pieniędzy?

Jak dana osoba odnosi sukces? Zgodnie z planami wielkich przywódców odnoszą sukcesy, ponieważ oni

Za dużo myślą. Działają zbyt szybko. Podejmują pochopne decyzje. Podejmują trudne decyzje. Nie wiedzą, co jest naprawdę potrzebne, wartościowe i nie mają czasu. Nie mają tego, czego potrzeba. Nie ważą się. Nie wiedzą jak. Nie chcą się tym przejmować. Nie chcą tego robić. Są kontrolowani przez myśli. Szefie. Pracą. Pieniądze. Z czasem. Nie chcą stracić wszystkiego, co mają, nie chcą stracić wszystkiego, co mają, tylko po to, aby dowiedzieć się, że nie do tego służyło

Polecane: Tkaniny sklep

Polecane: https://www.lubimyprzecinki.pl/korekta

Tagi: sukces,